Základní škola a Mateřská škola Lhenice
Základní škola
a Mateřská škola

Lhenice

POZNÁVÁME ŠUMAVSKOU PŘÍRODU

EVVO

V druhém květnovém týdnu jsme realizovali projekt „Poznáváme šumavskou přírodu“, který byl z velké části financovaný z grantu Jihočeského kraje. Grant byl zaměřený na podporu environmentálních aktivit školy.

V druhém květnovém týdnu jsme realizovali projekt „Poznáváme šumavskou přírodu“, který byl z velké části financovaný z grantu Jihočeského kraje. Grant byl zaměřený na podporu environmentálních aktivit školy.  Pobytu a výukových programů SVČ Horská Kvilda ve správě NP Šumava se zúčastnily děti 3., 4., 6. a 7. ročníku ze ZŠ a MŠ Lhenice.

Programy, které děti absolvovaly, byly různorodé a zaměřené na prostředí a život v Národním parku Šumava (šumavský les, život vlků, život bobrů, ptačí svět, zvířecí rekordmani), doplněné o výukové a pohybové hry.

Projekt byl přínosný v několika směrech, žáci prošli různorodými aktivitami, které prohloubily, i díky odbornosti a citlivému přístupu instruktorů, jejich vztah k přírodě. Věříme, že absolvování kurzu u našich dětí postavilo dobrý základ pro jejich další environmentální studium.

Ing. Hana Paclíková

EVVO

Datum vložení: 19. 6. 2023 7:32
Datum poslední aktualizace: 19. 6. 2023 7:39
Autor: Správce Webu

Datum

Dnes je sobota, 15. 6. 2024

Google mail

Google mail

Galileo mail

Galileo mail

Smart Class

Smart Class

Přihlášení - žáci:

odkaz

Přihlášení - učitelé:

odkaz

Aktuální počasí

dnes, sobota 15. 6. 2024
slabý déšť 24 °C 11 °C
neděle 16. 6. oblačno 22/10 °C
pondělí 17. 6. slabý déšť 24/12 °C
úterý 18. 6. skoro jasno 27/12 °C