Základní škola a Mateřská škola Lhenice
Základní škola
a Mateřská škola

Lhenice

2021/2022

Lehkoatletická olympiáda I. stupně- okresní kolo 9.  6. 2022

(Uvedeny výsledky umístění do 10. místa)

Sprint – 50 m

5. místo - Martin Pecha – 4. roč. – s časem 8,45

6. místo - Anna Bláhová – 3. roč. s časem 9,01

Vytrvalostní běh – 600 m

3 . místo – Martin Pecha – 4. roč. – s časem 2:03,83

7. místo – Markéta Štenglová  – 5. roč. – s časem 2:21,71

Skok daleký

6. místo – Filip Hromada – 3. roč.s výkonem 308 cm

10. místo Jan Muška – 3. roč.s výkonem 305 cm

7. místo – Anna Bláhová – 3. roč.s výkonem 299 cm

9. místo – Karin Trnková 3. roč.s výkonem 294 cm

7 . místo – Matěj Fink 4. roč. – s výkonem 329 cm

10. místo – Eliáš Hůrský – 4. roč.s výkonem 320 cm

8. místo – Marek Schwinger – 5. roč. – s výkonem 351 cm 

Hod kriketovým míčkem

7. místo Tereza Pešková – 2. roč. s výkonem 12,53 m 

9 . místo – Jan Kindlman – 3. roč. – s výkonem 23,75 m 

10. místo – Matěj Fink – 4. roč.s výkonem 32,44 m 

4. místo – Marek Schwinger – 5. roč. – s výkonem 35,72 m

6. místo – Markéta Dufková – 5. roč. – s výkonem 28,68 m 

 


Lehkoatletická olympiáda II. stupně- okresní kolo 2.  6. 2022

(Uvedeny výsledky umístění do 10. místa)

Vytrvalostní běh

mladší žákyně 600 m

7. místo – Kristýna Kohoutová - 7. roč. - s časem 2:06,88

9. místo - Terezie Bláhová – 6. roč. -  s časem 2:11,69 

Skok vysoký

mladší žákyně:

5. místo - Petra Veselá – 7. roč - s výkonem 130 cm

Hod kriketovým míčkem

mladší žákyně:

6. místo – Nikola Pöschlová  - 6. roč - s výkonem 33,80 m

 


Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo 10.  5. 2022

Mladší  žáci a žákyně - družstva - 5. místo

Jednotlivci     dívky: Bláhová T. - 5. místo

  Gsöllhoferová K. - 10. místo

hoši: Stauber Z. - 6. místo

  Veselý J. - 10. místo

Starší  žáci a žákyně - družstva - 6. místo

Jednotlivci     dívky: Kubincová K. - 12. místo

  Křížková A. - 13. místo

hoši:  Pecha L. - 6. místo

  Bláha P. - 9. místo

 


Matematická olympiáda - okresní kolo 12.  4. 2022

Kategorie Z6

Pöschlová N. - 9. místo

Křížková T. - 13. - 14. místo

Kategorie Z7

Šístková Š. - 8. místo

 


Soutěž dětských recitátorů - okresní kolo 6.  4. 2022

Kategorie III 

Pöschlová N. (VI. tř.) - 2. místo - účast v krajském kole soutěže 

 


Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo 30.  3. 2022

Mikešová A. (IX. tř.) - 9. místo

 


Dějepisná olympiáda - okresní kolo 22. 3. 2022

"Šlechta v proměnách času"

Kolářová T. (IX. tř.) - 6. místo - nominace do krajského kola

Mikešová A. (IX. tř.) - 8. místo - nominace do krajského kola

Křížková A. - VIII.A - 19. místo

 


Matematický klokan 2021/22 - 18. 3. 2022

Cvrček (2. + 3. roč.) – max. 90 bodů, školní kolo – 29 soutěžících

  1. Pöschl R. (III. tř.) - 74 body  - 6. - 9. místo v okrese (397 soutěžících)
  2. Koťara A. (III. tř.) - 70 b.
  3. Muška J. (III. tř.) - 54 b.

Klokánek (4. + 5. roč.) – max. 120 bodů, školní kolo – 49 soutěžících

  1. Kohout T. (V.A) - 94 body - 10. místo v okrese (488 soutěžících)
  2. Mašek P. (V.B) - 76 b.
  3. Gregorová D. (V.B) - 72 b.

Benjamín (6. + 7. roč.) – max. 120 bodů, školní kolo – 12 soutěžících

  1. Pöschlová A. (VII. tř.) - 94 body - 12. místo v okrese (479 soutěžících)
  2. Šístková Š. (VII. tř.) - 56 b.
  3. Pöschlová N. (VI. tř.) - 54 b. 

Kadet (8. + 9. roč.) – max. 120 bodů, školní kolo – 13 soutěžících

  1. Kolářová T. (IX. tř.) - 66 bodů - 11. - 15. místo v okrese (383 soutěžících)
  2. Radová N. (VIII.B) - 51 b.
  3. Poddaný J. (VIII.B) - 48 b. 

 


Soutěž v anglickém jazyce - okresní kolo 17. 3. 2022

Kategorie IA (6. + 7. roč. ZŠ)

Beranová M. (VI.tř.) - 12. místo

 Kategorie IIA (8. + 9. roč. ZŠ)

Kolářová T. (IX.tř.) - 4. místo

 


Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo 8. 3. 2022

Kategorie IA (6. + 7. roč. ZŠ)

2. místo - Šístková Š. (VII. tř.)

 


Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 2. 3. 2022 - online

Kategorie A - 6. ročník

Křížková T.  - 6. místo

Stauber Z. - 10. místo

Kategorie B - 7. ročník

Pöschlová A. - 1. místo - postup do krajského kola

Šístková Š. - 9. místo

Jakl P. - 11. místo

Kategorie C - 8. + 9.ročník

Kolářová T. (IX.tř.) - 7. místo

Křížková A. (VIII.A) - 9. místo

 


Biologická olympiáda - školní kolo 1. 2. a 3. 2. 2022

Kategorie C (8. – 9. ročník) - celkem 7 soutěžících

      1. místo - Pöschlová A. (VIII.B) – postup do okresního kola

      2. místo - Kraus F. (IX. tř.)

      3. místo - Fessl M. (IX. tř.)

Kategorie D (6. – 7. ročník) - celkem 8 soutěžících

      1. místo - Eybl Š. (VII. tř.) – postup do okresního kola

      2. místo - Šístková Š. (VII. tř.)

      3. místo - Pöschlová N. (VI. tř.)

 


Olympiáda v českém jazyce - školní kolo 2.  2. 2022

Kandidáti na postup do okresního kola: Mikešová A., Čarková T.

Účastníci: (v abecedním pořadí)

IX. třída - Mikešová A.

VIII. A třída – Brom O., Čarková T., Houšková L., Křížková A.

VIII. B třída – Poddaný J., Pöschlová A.

 


Matematická olympiáda - okresní kolo 26. 1. 2022

Kategorie Z5 

D. Gregorová (V.B) - 5. místo - úspěšná řešitelka

M. Plucar (V.B)  - 6. - 7. místo - úspěšný řešitel

L. Le (V.A) - 10. - 13. místo

K. Muška (V.B) - 10. - 13. místo

Kategorie Z9

P. Ferebauer (IX. tř.) - 5. místo

 


Zeměpisná olympiáda - školní kolo 10. - 12. 1. 2022

Kategorie A - 6. ročník (max. 40 bodů) - celkem 10 soutěžících

postup do okresního kola

  1. J. Stehlík - 36 b
  2. Z. Stauber - 33,5 b
  3. T. Křížková, M. Mikeš - 33 b

Kategorie B - 7. ročník (max. 50 bodů) - celkem 7 soutěžících

postup do okresního kola

  1. P. Jakl - 48 b
  2. A. Pöschlová - 43 b
  3. Š. Šístková - 40 b

Kategorie C - 8. a 9. ročník (max. 50 bodů) - celkem 19 soutěžících

postup do okresního kola

  1. A. Perglerová - 44 b
  2. T. Kolářová - 42 b
  3. R. Štengl - 38,5 b

 


Dějepisná olympiáda - školní kolo 

"Šlechta v proměnách času"

Kandidátky na postup do okresního kola

A. Mikešová  - IX. tř.

T. Kolářová - IX. tř.

A. Křížková - VIII.A

Soutěže se účastnilo celkem 7 žáků 8. a 9. ročníku


Přírodovědný klokan 2021/22 - 13. 10. 2021

Kategorie KADET - 8. + 9. ročník

1. a 2. místo:          T. Kolářová (IX. tř.), J. Poddaný (VIII.B)  - 65 bodů

3.  místo:           L. Čechová (IX. tř.) - 62 bodů

Celkem se účastnilo 25 soutěžících z 8. a 9. ročníku.    

Datum a čas

Dnes je čtvrtek, 6. 10. 2022, 8:50:01

Google mail

Google mail

Galileo mail

Galileo mail

Smart Class

Smart Class

Přihlášení - žáci:

odkaz

Přihlášení - učitelé:

odkaz

Naši sponzoři

Pěstitelská pálenice a moštárna - Karel Gregora

Pěstitelská pálenice a moštárna - Karel Gregora

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 6. 10. 2022
oblačno 20 °C 8 °C
pátek 7. 10. skoro jasno 20/9 °C
sobota 8. 10. slabý déšť 16/7 °C
neděle 9. 10. skoro jasno 14/5 °C